www.cvonline.hu
Erősáramú mérő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1097663

Nemzetközi háttérrel rendelkező, elektromos ipari partnercégünk részére keresünk munkavállalókat kecskeméti munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Elkészült transzformátorok mérési tesztjeinek elvégzése
  • Mérési eredmények dokumentálása

Elvárások:

  • Villanyszerelői vagy annál magasabb elektronikai technikus végzettség
  • Stabil számítógépes ismeret, felhasználó szintű EXCEL kezelés
  • Előny: mérési gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapbéren felüli juttatások: cafetéria, bónusz, műszakpótlék
  • Bejárás támogatása, valamint ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről:Cegléd-Nagykőrös-Katonatelep

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.