www.cvonline.hu

Erősáramú mérnök

  • A hirdetés 293 napja lejárt

FELHÍVÁS

Az FGSZ Zrt. Vecsési Földgázszállító Üzeme munkatársat keres
Erősáramú mérnök munkakörbe

Munkavégzés helye: Vecsés

Feladatok:

  • A gázszállító rendszert kiszolgáló erőáramú berendezések (kis- és nagyfeszültségű hálózatok, transzformátorállomások, alállomások, készülékek, berendezések) üzemeltetésével, karbantartásával, fejlesztésével kapcsolatos feladatok irányítása és koordinálása.
  • Az erősáramú robbanásbiztos berendezések felülvizsgálatának és karbantartásának szervezése és ellenőrzése, a szakági robbanásbiztos berendezések nyilvántartásának vezetése és naprakész állapotban tartása, azzal elszámolás a Bányakapitányság felé.
  • Műszaki, gazdasági tervezés, valamint kiviteli tervek véleményezése.
  • Érintésvédelmi, Villámvédelmi, Villamos biztonságtechnikai szakértőként a villamos berendezések műszaki állapotának felügyelete, gondoskodás a hibák kijavításáról, kijavíttatásáról.
  • Az üzemeltetés tapasztalatainak elemzése, értékelése. A hibaelhárítási, rendszeres és címzett karbantartási munkák terv szerinti végrehajtásának műszaki ellenőrzése. Részvétel a karbantartási, hibaelhárítási utasítások, szabályzatok, technológiák, diagnosztikai előírások kidolgozásában, bevezetésében.
  • Felelős mérnökként az objektumok robbanásvédelmi- és zónabesorolásának elkészítése, és azok aktualizált állapotban tartása. Részvétel üzletági (K+F) fejlesztési projektekben.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség.
  • 5 év szakmai gyakorlat, tárgyalási képesség.
  • Alapfokú angol nyelvismeret.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2016. június 10.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő