www.cvonline.hu

Biztos hátterű megbízónk részére keresünk munkatársakat

 ERŐSÁRAMÚ MÉRNÖK

 (HF 8-6318)

 pozícióba,

budapesti munkavégzésre.

Feladatok

  • Épületautomatizálási rendszerek kezelése (BMS),
  • Felelős az ipari informatika, folyamatirányító rendszerek karbantartása, kezelése,
  • Kapcsolószekrények lokalizált környezetben való felügyelete,
  • Partnercégnél lévő feladatok delegálása, ellátása.

Elvárások

  • Erősáramú villamosmérnök végzettség,
  • Épületautomatizálásban szerzett min. 2-3 éves tapasztalat,
  • Building Management System ismerete,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Biztos hátterű vállalat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Piacvezető műszaki ismeretek,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje magyar nyelvű önéletrajzát, a „HF 8-6318"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése