www.cvonline.hu

ERŐSÁRAMÚ FEJLESZTŐMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 839676

Link megjelenítéseimages/editor/1290448473.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk piacvezető globális gyártó konszern magyarországi vállalata, amely az elmúlt évek fejlesztéseinek is köszönhetően tovább erősítette piaci pozícióját és a hazai Top 100 vállalatok között számos gazdasági mutató tekintetében előkelő helyezést ért el. A folyamatban lévő strukturális fejlesztések megvalósításához számára vezető szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Fejlesztési projektek kezdeményezése, irányítása, lebonyolítása
  • A rendszerekben dolgozók szaktudásának fejlesztése
  • A rábízott szakmai terület, berendezés műszaki fejlesztésének felügyelete és irányítása
  • A megbízhatóságot és a műszaki rendelkezésre állást javító rendszerek fejlesztése

ELVÁRÁSOK

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • E-plan felhasználói szintű ismerete
  • Siemens S7 PLC programozói gyakorlat
  • Minimum 3 éves tervezői gyakorlat,
  • Szakmai és munkairányítási tapasztalat
  • Hidraulikus, pneumatikus ismeret előny
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret előny
  • Egyéb CAD program ismerete (AutoCAD, Inventor) előny

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Vonzó juttatási csomag (13. havi fizetés, cafeteria, karácsonyi prémium)
  • Színvonalas egészségpénztári és nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Kiugró szakmai fejlődési perspektívák
  • Kihívást jelentő stratégiai feladatok és lehetőségek
  • Gyorsan növekvő multinacionális vállalati környezet

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ERŐSÁRAMÚ FEJLESZTŐMÉRNÖK, Székesfehérvár

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése