www.cvonline.hu

Erősáramú Elektrotechnikus

  • A hirdetés 401 napja lejárt

Amit érdemes tudnod az Eprofi Electric Kft-ről:

  • Ez egy kis csapat, de eltökélt abban, hogy cégünket közösen tovább vigyük a siker útján.
  • Kihívás, de egyben lehetőség is, hogy itt minden feladatban mindenkinek ki kell vennie a részét.
  • Műhelyünkben új, magas szintű és a csúcstechnológiát képviselő szerszámokkal, gépekkel dolgozhatsz.
  • A munkádhoz rengeteg személyes segítséget és minden szükséges technikai felszerelést biztosítunk egy színvonalas munkakörnyezetben, hogy az eredményesség csak a szorgalmadon és a hozzáállásodon múljon…

Nagytarcsai telephelyünkre keresünk

erősáramú elektrotechnikus

munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Rajzok és tervek (áramút, nézeti) olvasása és értelmezése (ezekből cikkszámos anyagkigyűjtés készítése) (Autocad, Eplan, Omegacad)
  • Anyagbeszerzés előkészítése, esetenkénti anyagbeszerzések
  • Megvalósulási tervek és átadási dokumentációk készítése
  • Árajánlat előkészítése, kisebb árajánlatok kiküldése, Szerződések előkészítése
  • Részvétel és irányítás elektromos berendezésgyártásban, a berendezések telepítésében
  • Ipari berendezések elektromos és irányítástechnikai/vezérlési rendszereinek ismerete és az ismeretek alkalmazása
  • Ipari villanyszerelésben való részvétel az egész ország területén iparvállalatoknál
  • 50% műhelyben és helyben végzett tevékenység, 50% külső iparvállalatnál végzett tevékenység átlagosan heti 1 nap vidéki ott alvással (max 2 nap)
  • Problémamegoldó képesség alkalmazása
  • Eljárások és üzemi folyamatok, biztonsági szabályok betartása
  • A létesítmények területén használt, kezelt, tárolt anyagokra vonatkozó biztonsági előírások betartása és betartatása
  • A felettes vezető írásbeli és szóbeli irányításának követése
  • Munkavégzésre való alkalmasság állva, ülve, fekve, tetőn, térdelve és a magasban; munkavégzés beltérben és kültéren, légkondicionálás nélkül (de egészségügyi és biztonsági körülmények között) megfelelő biztonsági és munkavédelmi felszerelés / ruházat viselése mellett
  • Munkaterület tisztán tartása, szerszámok rendezett tárolása
  • Aktívan részt vesz a vállalkozás által szervezett oktatásokon, rendezvényeken
  • Egyéb, e munkaköri leírásban nem szereplő feladatok ellátása, amivel a közvetlen munkahelyi vezetője szóban vagy írásban bízza meg

Elvárások:

  • Elektromos szakirányú végzettség: villanyszerelő vagy berendezésgyártó – technikus vagy felsőfokú
  • Alapvető gépkezelési ismeretek elvártak
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás (word, excel alapelvárás, fenti CAD szoftverek közül egyről már hallott és látta működés közben)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó készség, csapatszellemű magatartás, fogékonyság és hajlandóság az új készségek elsajátítására
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • angol nyelv ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások: étkezési jegy
  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, az alábbi e-mail címen jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy ossza meg velük, akár a facebookon is.

További információ: Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges