www.cvonline.hu

Erőforrástervező – REFA mérnök

  • A hirdetés 883 napja lejárt

Fejér megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk Erőforrástervező – REFA mérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Normaidők meghatározása, folyamatos karbantartása
  • Munkafolyamatok gazdaságossági és ergonómiai szempontok szerinti szervezése, tervezése
  • Anyagjegyzék meghatározásában, elő- és utókalkulációk számításában való aktív részvétel
  • Új termék, műszaki változások bevezetésében való aktív részvétel
  • Optimalizálási javaslatok készítése
  • Értékáram elemzés készítése
  • Run and Rate auditokon való közreműködés
  • Közép- és hosszú távú kapacitástervezés elkészítése
  • Megtakarítási programok követése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3-4 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vállalatirányítási és termelésirányítási rendszerek ismerete
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • Önálló munkavégzés

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő