www.cvonline.hu

Érintésvédelmi (villanyszerelő) szakember-Kaposvár Ref.811

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2014.11.21.
Hirdetés azonosító: 870986
lejárt

Érintésvédelmi-villanyszerelő

képesítéssel rendelkező szakembert keresünk kaposvári multinacionális vállalat részére.

Az állást középfokú végzettséggel rendelkező szakemberek, továbbá friss diplomás vagy végzős villamosmérnökök, valamint a nyugdíjazott korosztály részére egyaránt ajánlom.

Elvárások:

  • Szakmunkás vagy friss diplomás villamosmérnök végzettség
  • Érintésvédelmi tapasztalatok
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Feladatok:

  • A gyártósori gépek, berendezések teljes körű átvizsgálása

Megbízónk ajánlata:

  • Azonnali belépés
  • Rendezett, multinacionális környezet
  • Állandó fél 8-tól 16 óráig tartó munkaidő

Felhívjuk jelentkezőink figyelmét, hogy a munkavégzés határozott időtartamra szól, 3 hónap. Friss diplomások, vagy végzős mérnök hallgatók részére kiváló szakmai tapasztalatot biztosít ez az időszak. Az állásra pályakezdők, illetve releváns szakmai tapasztalatokkal rendelkezők jelentkezését egyaránt várjuk.

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, a pozíció nevének megjelölésével küldje át pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu