www.cvonline.hu

Ergonómiai Szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2015.07.11.
Hirdetés azonosító: 910643

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat Gyöngyös környékére Ergonómiai szakértő pozícióba

Feladatok:

- A munkakörnyezet folyamatos optimalizálásának vezetése
- Szakértői véleménynyilvánítás munkahelyi balesetek, sérülések esetén,
- Kutatási, illetve tanulási lehetőségek
- Az irodák elrendezésében való segítségnyújtás,
A munkahelyi kellékek, bútorok, felszerelések beszerzése során segítségnyújtás,
On-the-job tréning esetén felelős a biztonsági, illetve ergonómiai tréningekért,
A biztonságos munkavégzéshez szükséges ergonómiai tanácsadás, segítségnyújtás,
A változások ergonómiai behatásának összegzése,
A munkakörnyezet által előidézett kockázati faktorok (hőhatás, szél, szennyezés) vizsgálata

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Ergonómiai/munkavédelmi/EHS területen szerzett szakmai tapasztalat előny
- Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Szakmai fejlődési lehetőség
- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a