www.cvonline.hu
Érdemi ügyintéző (Referenciaszám: PJ3533)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.05.29.
Hirdetés azonosító: 925440
lejárt

Budapesti IX. kerületi megbízó partnerünkhöz keresünk diákokat, az alábbi pozícióba:

Érdemi ügyintéző

Feladatok:
- Kérelmek érdemi elbírálása
- Befektetői igények adminisztratív feldolgozása
- Adatrögzítés és iktatás
- Dokumentumkezelés, lefűzés

Elvárások:
- Folyamatban lévő tanulmányok nappali tagozaton
- Minimum heti 20 munkaóra vállalása előreláthatólag fél évig
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Készség önálló munkavégzésre, magas problémamegoldó attitűd
- Jó monotonitástűrő képesség
- Logikus gondolkodás
- Megbízhatóság

Előny:
- Ügyviteli szoftver alkalmazásban való tapasztalat

Amit kínálunk:
- Kellemes munkahelyi légkör
- Versenyképes juttatás

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.