www.cvonline.hu

Épületvillamossági Projektvezető

  • A hirdetés 963 napja lejárt

Az Artaco PM Kft. 2009-ben alapított, villamos ipari generálkivitelező vállalkozás, stabil megrendelői háttérének köszönhetően épületvillamossági kivitelezés irányításában jártas

munkatárssal kívánja bővíteni dinamikus csapatát.

Főbb feladatok:

  • létesítmények, építmények villamos hálózatának előírt minőségben, határidőre történő gazdaságos megvalósítása;
  • a tervdokumentáció, a költségvetési kiírás, valamint az ütemterv felülvizsgálata, ellenőrzése, azok ellentmondásainak, hiányosságainak kezelése;
  • folyamatos kapcsolattartás a Megrendelővel, a Tervezővel, a Műszaki ellenőrrel, az Építésvezetővel,
  • szoros együttműködés a Szerelésvezetővel;
  • a helyszíni egyeztetéseken, kooperációkon történő részvétel;
  • a kivitelezés minőségének és a technológiai követelmények ellenőrzése;
  • a projektek műszaki és pénzügyi ütemtervének elkészítése és nyomon követése;
  • a megrendelői, valamint az alvállalkozói és a beszállítói szerződések, teljesítés igazolások kezelése, elszámolások lebonyolítása;
  • megvalósulási/átadási dokumentáció készítése;
  • árajánlatok készítése, felülvizsgálata, azok megfelelősségének ellenőrzése.

Legfontosabb elvárások:

  • villamosmérnöki végzettség;
  • minimum 5 éves projektvezetői gyakorlat;
  • erős- és gyengeáramú hálózatok, rendszerek, technológiák, valamint szabványok, előírások, rendeletek ismerete;
  • építési napló vezetésének ismerete;
  • MS Office programok (World, Excel) tervező programok (AutoCad), illetve költségvetés készítő program (TERC) hatékony használata;
  • elkötelezett és lelkiismeretes munkavégzés;
  • megbízhatóság;
  • nagyfokú önállóság és problémamegoldó képesség;
  • jó szervező és kommunikációs készség;
  • B. kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felelős műszaki vezetői jogosultság;
  • norma szerinti villámvédelmi rendszer kivitelezésére való jogosultság;
  • felülvizsgálói végzettség;
  • villamos tervezői jogosultság;
  • idegen nyelv ismerete (elsősorban német).

Amit kínálunk:

  • változatos feladatokkal teli, hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező vállalkozásban;
  • megfelelő, korszerű technikai eszközök folyamatos biztosítása;
  • jó hangulatú, fiatalos légkör egy dinamikus, motivált csapatban;
  • szakmai fejlődés, amely egyben elvárás is;
  • versenyképes jövedelem.

Kezdési lehetőség:

  • azonnal.

Munkavégzés helye:

  • országosan, a projekttől függően

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét, és képzettsége, tapasztalata megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen fizetési igény megjelölését tartalmazó magyar nyelvű, fényképes önéletrajzának e-mail címre történő megküldésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő