www.cvonline.hu

Épületvillamossági projektvezető

  • A hirdetés 2 napja lejárt

TRESZNER VILLAMOSIPARI SZOLGÁLTATÓ KFT
A 23 éves múltú Treszner Villamosipari Szolgáltató Kft. jelentős szerepet tölt be az épület villanyszerelés, a villamos hálózatszerelés és a facility management üzletágakban. Magyarországon kívül Horvárországban, Szlovéniában és Németországban vannak megrendeléseink.

Ezek lesznek a feladataid:

  • kapcsolattartás a megrendelő képviselőjével (építésvezetővel)
  • munka ütemének és minőségének napi szintű ellenőrzése
  • költséghatékony munkavégzés biztosítása
  • naprakész adminisztráció vezetése.
  • anyagbeszerzés ütemezése
  • vezetői ellenőrzések lebonyolítása
  • alvállakozókkal való egyeztetés
  • átadási dokumentáció elkészítése, műszaki átadáson való részvétel

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • villamosmérnöki, vagy villamos technikumi végzettség
  • érvényes „A” kategóriás felelős műszaki vezetői jogosultság
  • legalább 2-3 éves tapasztalat épületek villamos kivitelezésében
  • B kategóriás jogosítvány, járművezetési rutin
  • stabil Excel tudás
  • csapatmunkában való aktív részvétel
  • proaktivitás
  • jó kommunikációs képesség
  • rendszerezett gondolkodás

Amit kínálunk:

  • lakhatási támogatás biztosítása
  • azonnali munkakezdést
  • változatos, izgalmas szakmai feladatokat
  • versenyképes fizetést és projekt prémiumot

Munkavégzés helye: Pécs