www.cvonline.hu

Épületvillamossági projektfelelős

  • A hirdetés 1079 napja lejárt

Évek óta sikeres és stabil generálkivitelező cég keres új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Villamossági és/ vagy gépészeti tervrajzok készítése
  • A cég párhuzamosan futó építkezéseinek épületvillamossági munkarészeinek összefogása és irányítása
  • Anyagbeszállítók és alvállalkozók versenyeztetése
  • Költségvetések kezelése, árazása, illetve beáraztatása alvállalkozókkal
  • Vezetői döntéstámogatás ártükrök készítésével
  • Az egyes projektek gépész terveinek és költségvetési kiírásának ellenőrzése, költséghatékony javaslatok megtétele
  • Anyagrendelések bonyolítása
  • Tárgyalásokon és szakmai egyeztetéseken való hatékony részvétel
  • Kapcsolattartás tervezőkkel, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel
  • Elsősorban irodai munkakör budapesti irodában időnkénti helyszínlátogatással

Elvárások:

  • Minimum 2 éves tervezői gyakorlat
  • Aktív tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős és gyengeáramú rendszerek elemeinek, építésének ismerete
  • Villamosmérnöki és/vagy gépészmérnöki végzettség
  • FMV ÉV jogosultság
  • Kiváló problémamegoldó és szervezőképesség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • A becsületes, szorgalmas hozzáállás a munkához és a dinamikus munkatempó a cég alapértékei közé tartoznak

Előnyt jelent:

  • Elektromos tervezői (teljes körű) jogosultság
  • Villámvédelmi vizsga 28/2011.(IX.6.) BM rendelet szerint
  • Gyártó csarnokok elektromos és / vagy gépészeti  tervezésében, vagy kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Németországi kivitelezéseken szerzett tapasztalat
  • Határozott, proaktív, életvidám személyiség

Amit ügyfelünk kínál:

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy évek óta stabilan növekvő magyar cégnél
  • Jó hangulatú, fiatalos légkör, támogatás a betanulásban és a tovább fejlődésben
  • Versenyképes jövedelem az egyéni és csapatteljesítmény jutalmazásával

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címre elküldött magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal lehet (fizetés igény megjelölésével).

Helyek Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő