www.cvonline.hu

Épületvillamossági mérnök

  • A hirdetés 1000 napja lejárt

Évek óta sikeres és stabil generálkivitelező cég keres új munkatársat a következő pozícióba:

Épületvillamossági projektfelelős

Feladatok

  • Villamossági tervrajzok készítése
  • A cég párhuzamosan futó építkezéseinek épületvillamossági munkarészeinek összefogása és irányítása,
  • anyagbeszállítók és alvállalkozók versenyeztetése,
  • költségvetések kezelése, árazása, illetve beáraztatása alvállalkozókkal,
  • vezetői döntéstámogatás ártükrök készítésével,
  • az egyes projektek gépész terveinek és költségvetési kiírásának ellenőrzése, költséghatékony javaslatok megtétele,
  • anyagrendelések bonyolítása,
  • tárgyalásokon és szakmai egyeztetéseken való hatékony részvétel,
  • kapcsolattartás tervezőkkel, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel,
  • elsősorban irodai munkakör budapesti irodában, időnkénti helyszínlátogatással.

Elvárások

  • Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • erős és gyengeáramú rendszerek elemeinek, építésének ismerete,
  • villamosmérnöki végzettség,
  • FMV ÉV jogosultság,
  • kiváló problémamegoldó és szervezőképesség,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.

Előnyt jelent

  • Elektromos tervezői (teljes körű) jogosultság,
  • aktív tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban,
  • villámvédelmi vizsga 28/2011.(IX.6.) BM rendelet szerint,
  • gyártó csarnokok elektromos tervezésében és kivitelezésében szerzett tapasztalat,
  • határozott, proaktív, életvidám személyiség.

Amit megbízónk kínál

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy évek óta stabilan növekvő magyar cégnél,
  • jó hangulatú, fiatalos légkör, támogatás a betanulásban és a továbbfejlődésben,
  • versenyképes jövedelem, az egyéni és csapatteljesítmény jutalmazásával.

Munkavégzés helye:

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címre elküldött magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal lehet, fizetés igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német