www.cvonline.hu

Épületvillamossági mérnök

  • A hirdetés 1220 napja lejárt

Évek óta sikeres és stabil generálkivitelező cég keres új épületvillamossági mérnök munkatársat, projektfelelősi pozícióba

Munkakör:

villamossági tervrajzok készítése

  • A cég párhuzamosan futó építkezéseinek épületvillamossági munkarészeinek összefogása és irányítása.
  • Anyagbeszállítók és alvállalkozók versenyeztetése.
  • Költségvetések kezelése, árazása, illetve beáraztatása alvállalkozókkal.
  • Vezetői döntéstámogatás ártükrök készítésével.
  • Az egyes projektek terveinek és költségvetési kiírásának ellenőrzése, költséghatékony javaslatok megtétele. Anyagrendelések bonyolítása.
  • Tárgyalásokon és szakmai egyeztetéseken való hatékony részvétel.
  • Kapcsolattartás tervezőkkel, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel.
  • Elsősorban irodai munkakör budapesti irodában, időnkénti helyszín látogatással.

Elvárás:

minimum 2 éves tervezői gyakorlat

  • Aktív tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban.
  • Erős és gyengeáramú rendszerek elemeinek, építésének ismerete.
  • Villamosmérnöki végzettség.
  • FMV ÉV jogosultság.
  • Kiváló problémamegoldó és szervezőképesség.
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Elektromos tervezői (teljes körű) jogosultság.
  • Villámvédelmi vizsga 28/2011.(IX.6.) BM rendelet szerint.
  • Gyártócsarnokok elektromos  tervezésében és kivitelezésében szerzett tapasztalat.
  • Németországi kivitelezéseken szerzett tapasztalat.
  • Határozott, proaktív, életvidám személyiség.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú karrierlehetőség egy évek óta stabilan működő magyar cégnél.
  • Jó hangulatú, fiatalos légkör, támogatás a betanulásban és a továbbfejlődésben.
  • Versenyképes jövedelem, az egyéni és csapatteljesítmény jutalmazása.

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő