www.cvonline.hu

ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI FELELŐS MŰSZAKI VEZETŐ MUNKATÁRS

Régió:

Szabolcs-Szatmár-Bereg

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 778452
lejárt

  Megbízónk, meghatározó szereplője a magyar ipari, kereskedelmi és szolgáltatói épületek fővállalkozói piacának, 1996-os alakulásától kezdve bizonyítja, hogy folyamatos fejlődéssel képes versenyben maradni, valamint piaci pozícióját erősíteni. Új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Felelős műszaki vezetői feladatok ellátása
  • Tervek mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Elnyert munkák épületvillamossági munkarészének megvalósítása
  • Megrendelőkkel és tervezőkkel való kapcsolattartás
  • Kivitelezés, alvállalkozói munka folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • 244/2006 Korm. rendelet szerinti MV-Ép/ÉV felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Szakmai gyakorlat
  • Nyíregyháza vagy környéki lakhely
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Gépjárművezetői jogosítvány
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előnyök:

  • Aktív angol- és/vagy németnyelv-tudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Kiemelkedő munkahelyi körülmények
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Vezetői pozíciók
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • ENERGIA IPAR: Villamosmérnök
  • ENERGIA IPAR: Vezetői pozíciók

Egyéb információk:

  • Munkakör betöltése rész- vagy teljes munkaidőben.
  • Munkavégzés helye: Nyíregyháza
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel elvárásainknak, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Mérnök / Műszaki, Építés / Ingatlan, Energetika / Villamosság
Régió