www.cvonline.hu

Épületvillamossági értékesítő

  • A hirdetés 1095 napja lejárt

A MATECH Magyar Technológiai Kft. munkatársat keres az

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Közép-magyarországi régió

Főbb feladatok:

  • Energetikai berendezések, épületvillamossági termékek, szolgáltatások értékesítése
  • A partneri kör bővítése, további piaci lehetőségek feltérképezése a kapcsolódó üzleti területeken (pályázati lehetőségek figyelemmel kísérése)
  • Üzletfejlesztés és a hatékonyságnövelés menedzselése, a termelés maximális kapacitás-kihasználásának elérése
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Kiemelt projektek előkészítő fázisában való aktív közreműködés, a kulcsprojektek menedzselése, szerződés szerinti teljesítéséről való gondoskodás
  • Termeléssel, kivitelezéssel való napi szintű kapcsolattartás
  • Havi értékesítési kimutatások, piac és konkurencia elemzések készítése

Elvárások:

  • Több éves, műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Magabiztos angol/német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Nagyfokú önállóság, pro aktivitás
  • Határozott, magabiztos munkavégzés
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Ms Office)

Előnyt jelent:

  • Azonnali munkába állás
  • Villamosmérnöki, vagy egyéb felsőfokú műszaki végzettség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok

Jelentkezési határidő: 2014. július 23.

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával és a bérigénye megjelölésével jelentkezzen az interneten az alábbi linkre kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Bács-Kiskun
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol