www.cvonline.hu

Épületvillamossági Ajánlatkészítő

  • A hirdetés 1222 napja lejárt

Az Artaco PM Kft. 2009-ben alapított, villamos ipari generálkivitelező vállalkozás, stabil megrendelői háttérének köszönhetően épületvillamossági kivitelezés árajánlat-készítésében jártas

munkatárssal kívánja bővíteni dinamikus csapatát.

Főbb feladatok:

  • épületvillamossági tenderek tervdokumentációjának értelmezése, felülvizsgálata;
  • műszaki tartalom maghatározása, észrevételek, ellentmondások kezelése a Tervezővel / a  Megrendelővel;
  • terv szerinti mennyiségek meghatározása;
  • anyagbeszállítók és alvállalkozók versenyeztetése;
  • vezetői döntéstámogató ártükrök elkészítése;
  • határidőre történő költségvetés és ajánlati levél összeállítása.

Legfontosabb elvárások:

  • legalább középfokú erősáramú szakmai végzettség;
  • minimum 2 éves ajánlatkészítői gyakorlat;
  • erős- és gyengeáramú hálózatok, rendszerek, technológiák ismerete;
  • MS Office programok (World, Excel) tervező programok (AutoCad), illetve költségvetés készítő program (TERC) hatékony használata;
  • elkötelezett és lelkiismeretes munkavégzés;
  • nagyfokú önállóság és problémamegoldó képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • nagyobb szakmai tapasztalat;
  • idegen nyelv ismerete (elsősorban német);
  • B. kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező vállalkozásban;
  • megfelelő, korszerű technikai eszközök folyamatos biztosítása (laptop, telefon);
  • igényes munkakörnyezet és szemléletmód;
  • jó hangulatú, fiatalos légkör egy dinamikus, motivált csapatban;
  • szakmai fejlődés, amely egyben elvárás is;
  • versenyképes jövedelem.

Kezdési lehetőség:

  • azonnal.

Munkavégzés helye:

  • elsősorban budapesti irodában, szükség esetén helyszínlátogatással.

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét, és képzettsége, tapasztalata megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen fizetési igény megjelölését tartalmazó, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzának e-mail címre történő megküldésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő