www.cvonline.hu

ÉPÜLETÜZEMELTETÉSI TECHNIKUS

  • A hirdetés 226 napja lejárt

A munkakörhöz kapcsolódó fő feladatok:

  • Biztosítani a Szatmár Optikai Kft. folyamatos működéséhez szükséges szolgáltatások szünetmentes rendelkezésre állását
  • A szerződött karbantartási munkák ellenőrzése, szervezése
  • Kisebb javítások elvégzése, az épületgépészeti berendezések üzembiztos állapotának fenntartása
  • Elvégzett karbantartások, javítások dokumentálása
  • Kapcsolattartás a szerződött partnerekkel

A munkakörhöz szükséges iskolai végzettség:

  • Műszerész végzettség
  • Számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • Minimum két év hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Energetikus végzettség

 A munkakörökben a juttatásokat, fejlődési lehetőségeket, egyéni megállapodás alapján nyújtjuk, amely a munkakörre kiválasztott munkavállalóval egyeztetésre kerül.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette az Ön érdeklődését, és érez elkötelezettséget a hirdetett munkakörrel kapcsolatosan önéletrajzát juttassa el hozzánk 2016. augusztus 5. napjáig a "Jelentkezés" gombon keresztül.

Márton Attila részére (HR osztály)
Szatmár Optikai Kft. 4700 Mátészalka, Curtis u. 1.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő