www.cvonline.hu

Épületüzemeltetési szakmunkás

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1014048

Feladatok:

  • Telephelyek, létesítmények, épületek üzemeltetése, javítása és karbantartása

Elvárások:
  • Általánosan szakmunkás bizonyítvány (vagy technikusi bizonyítvány)
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat a következő területek valamelyikén: villanyszerelés, lakatos/épületlakatos munkák, légtechnikai szerelés, csőhálózati szerelés, fűtésszerelés, vízvezeték szerelés
  • karbantartási és üzemeltetés területen folyamatos munkavégzés esetén minimum 2 év tapasztalattal rendelkező szakemberek jelentkezését is várjuk!
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • korrekt munkafeltételek
  • főállású, heti 40 órás munkaviszony, havi fix bér+túlóra lehetőség

Előnyök:
  • különböző (OKJ, vagy egyéb bizonyítvánnyal igazolt szakirányú) végzettség
  • ELMŰ (feszültség alatti hálózat szerelés) képesítés
  • Védőgázas hegesztés képesítés

  • Várjuk fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát! A pályázaton kérjük feltüntetni a megpályázni kívánt pozíció megnevezését.

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió