www.cvonline.hu

Épületüzemeltetési mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1039056

Országos lefedettséggel rendelkező, létesítménygazdálkodással foglalkozó vállalat új munkatársakat keres a következő pozíció betöltésére
Feladatok:

  • telephelyek, létesítmények, épületek felújítása, állagmegőrzés-fenntartása
  • épületek szakszerű üzemeltetése, javítása és karbantartása
  • dolgozók szakmai irányítása
  • munka szervezése, dokumentálása
  • folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás a megrendelővel és az üzletág vezetésével
  • szakalvállalkozókkal való kapcsolattartás, irányítás és elszámolás
  • elszámolások dokumentálása (teljesítésigazolás, számlázás)

Elvárások:
  • felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • aktív, minimum társalgási szintű angol nyelvismeret
  • jó kommunikációs készség
  • vezetői kompetenciák
  • „B” kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • korrekt munkafeltételek
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése létesítménygazdálkodás területén
  • irodai háttér biztosítása

Előnyök:
  • nagyfokú mobilitás
  • épületfelügyeleti rendszer ismerete és alkalmazása
  • CAFM rendszer ismerete és alkalmazása
  • monitorig rendszer ismerete és alkalmazása
  • TERC ajánlati rendszer ismerete és alkalmazása

Nyelv:
  • Angol

  • Várjuk fényképpel, és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát! A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Országos (Budapesti központtal)