Épületüzemeltetési mérnök / Facility Engineer - Mór (Referencia szám: HM-1774)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.05.27.
Jelentkezési határidő: 2016.12.13.
Hirdetés azonosító: 1087266

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat előny
  • Német vagy angol nyelvismeret
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Rugalmas, lojális személyiség
  • Precíz munkavégzés

Feladatok:

  • Létesítményüzemeltetési feladatok ellátása
  • A telephelyek megelőző, tervezett és nem tervezett karbantartási és hibajavítási munkáinak megszervezése, a lebonyolítás támogatása
  • Gyárépület szakszerű üzemeltetése, munka szervezése, dokumentálása
  • Időszakos karbantartások elvégeztetése
  • Szakági alvállalkozók ellenőrzése (általános épületgépész, elektromos, tűzoltó és tűzbiztonsági rendszerek)
  • Közüzemi fogyasztások nyilvántartása
  • Infrastrukturális költségek optimalizálása
  • Energiatakarékossági projektek bevezetése, követése, energia menedzsment

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatás
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat

A munkavégzés helye:

Fejér megye, Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó Fejér megyei partnercége részére toboroz mérnök munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó HM-1774-es referenciaszámot e-mailben!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő