www.cvonline.hu

ÉPÜLETÜZEMELTETÉSI MÉRNÖK (6587)

  • A hirdetés 714 napja lejárt

Zalaegerszegi partnercégünk részére pályázatot hirdetünk az alábbi pozícióra:
ÉPÜLETÜZEMELTETÉSI MÉRNÖK

Az üzemeltetési mérnök feladatai:
•Biztosítja a teljesítést az épületüzemeltetési (Facility Management) előírásoknak megfelelően.
•Meghatározza a műszaki előírásokat és kapcsolatot tart a szállítókkal.
•Elemzi és optimalizálja az épületüzemeltetési (FM) költségeket, meghatározza a célokat és akciótervet készít (Energiatakarékossági módokról, negyedéves előrejelzést készít az épületüzemeltetési költségekről, 5 éves CAPEX (tőkeberuházási) tervet készít az épületüzemeltetéssel (Facility Management) kapcsolatban.
•Megtervezi és koordinálja az épületüzemeltetési tevékenységeket az üzemben, elkészíti a tervet, és biztosítja a teljesítést.
•Koordinálja az alvállalkozókat.
•Nyomon követi és szabályozza a gáz-, villany- és vízfogyasztást. Kimutatásokat és költségmegtakarítási terveket készít.
•Megtervezi és vezeti az épületüzemeltetéssel kapcsolatos projekteket.
•Kezeli a projektekkel kapcsolatos CAPEX-et.
•Ellenőrzi, hogy a légkondicionálás-rendszer dokumentációja a helyi törvény szerint van.
•Kezeli az ellenőrzésekkel kapcsolatos ügyeket, kapcsolatot tart a hatóságokkal.
•Elkészíti és nyomon követi az SRM határozatokat.

Követelmények:
•Szakirányú egyetemi végzettség
•Min. 3 év tárgyhoz tartozó tapasztalat
•Tárgyalóképes angol nyelvtudás
•Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkavégzés helye:
Zalaegerszeg

Jelentkezni az alábbi e-mail címen önéletrajzzal lehet: E-mail cím megjelenítése