www.cvonline.hu

Épületüzemeltetési menedzser

  • A hirdetés 320 napja lejárt

Debreceni építőipari generál kivitelezéssel foglalkozó cég az alábbi munkakörbe munkatársat keres:

Feladat:

  • biztosítani a cég folyamatos működéséhez szükséges szolgáltatások szünetmentes rendelkezésére állását
  • szerződött karbantartási munkák ellenőrzése, szervezése
  • elvégzett javítások, karbantartások dokumentálása
  • kapcsolattartás a szerződött partnerekkel
  • az épület karbantartással kapcsolatos rendszerek napi működetése és folyamatos fejlesztése
  • időszakos karbantartások elvégzése/elvégeztetése, javítási feladatok elvégzése
  • a létesítménygazdálkodással kapcsolatos költségek tervezésében és ellenőrzésében való részvétel
  • ellenőrzési és adminisztratív feladatok elvégzése
  • egyéb épületüzemeltetési feladatok elvégzése

Elvárások:

  • számítástechnikai ismeret
  • minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • rugalmas, lojális személyiség
  • terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás
  • gyors és hatékony problémamegoldó képesség
  • megfelelő vezetői és irányító képesség

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel
  • folyamatos fejlődés, készségfejlesztés

Jelentkezését fényképpel és bérmegjelöléssel ellátott szakmai önéletrajzzal várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Debrecen
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő