www.cvonline.hu

Épületüzemeltetési koordinátor

Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 1053799

Nemzetközi szolgáltató partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe
Feladatok:

  • 3000 négyzetméteres irodaházi terület üzemeltetésének koordinálása
  • Bérlői visszajelzések proaktív kezelése, vevői elégedettség biztosítása
  • Irodaház rendszeres bejárása, fejlesztések és javítások koordinálása
  • A négyfős karbantartói csapat és az alvállalkozók munkájának koordinálása
  • Havi ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • Havi költségvetés tervezése és nyomon követése
  • A karbantartói csapat teljesítményének értékelése, fejlesztése, utánpótlás tervezése
  • Az épületüzemeltetés képviselete, kapcsolattartás a bérlőkkel, bérlemények átadása

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 3 év épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Önállóság és határozottság
  • Kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség

Juttatások:
  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség

Előnyök:
  • B kategóriás jogosítvány

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió