www.cvonline.hu

Épületüzemeltetési kalkulátor

  • A hirdetés 368 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatóként tartja számon.
Budapesti központi irodánkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

(takarítási és egyéb szolgáltatások kalkulációinak készítése)

Feladatok:

  • Az értékesítési csapat támogatása a megajánlatni kívánt szolgáltatások kalkulációinak elkészítésével – szakmai csapattal történő együttműködéssel
  • Megajánlani kívánt szolgáltatásokkal érintett létesítmények bejárása
  • Koncepciók egyeztetése a szakmai osztályokkal
  • Dokumentumok formai összeállítása
  • Ajánlati anyagok formai összeállítása és elkészítése
  • Rendszeres értékesítési elemzések és jelentések készítése
  • Együttműködés a vállalat különböző szakmai területeivel
  • A szerződéshez kapcsolódó előírt és elvárt dokumentumok beszerzése és csatolása

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Releváns 3 éves szakmai tapasztalat
  • Angol középfokú aktív nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office számítógépes aktív és részletes ismerete, erős Excel, Word és PowerPoint tudás, rendszerben való, analitikus gondolkodás,
  • Precíz munkavégzés, szépérzék, terhelhetőség, monotonitástűrés

Juttatások:

  • Fix alapbér és béren kívüli juttatások
  • Bónusz
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök

Munkavégzés helye:

  • Budapest 13. kerület

A pozícióra olyan jelentkezőt várunk, aki megfelel az elvárásoknak, magabiztosan látja el a fenti feladatokat és gyorsan alkalmazkodik a változó körülményekhez.
Pályázni szakmai önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol