www.cvonline.hu

Épületüzemeltetési gyakornok

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1069082

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap, mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk.
Feladatok:

  • Közüzemi/üzemeltetési számlák Excelbe rögzítése
  • Parkolási büntetések adminisztrációja
  • Dolgozói készülékek/SIM kártyák rögzítése a rendszerbe
  • Egyszerűbb hibajegyek lejelentése alvállalkozónak
  • Iratrendezés

Elvárások:
  • Nappali tagozatos AKTÍV vagy PASSZÍV hallgatói jogviszony
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Analitikus gondolkodás
  • Monotonitástűrés
  • Gyors tanulási képesség
  • Alap szintű angol nyelvismeret
  • Heti minimum 25 óra vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bruttó 810 Ft/ órás bér

Előnyök:
  • Kulturált fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok