www.cvonline.hu

ÉPÜLETLAKATOS (7041)

  • A hirdetés 608 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Épületlakatos

Elvárások:
•szakirányú végzettség
•1-2 év építőiparban szerzett szakmai tapasztalat
•erkölcsi bizonyítvány
•előnyt jelent a gipszkartonozásban, szobafestésben való jártasság

Feladatok:
•biztonságtechnikai (tűz- és vagyonvédelmi) rendszerek telepítéséhez lakatos és hegesztési munkák
•karbantartás

Amit kínálunk:
•hosszú távú munkalehetőség
•szállás lehetőség

Munkavégzés helye: Gödöllő

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: „Épületlakatos”

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857