Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Épületkarbantartó

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat  több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.
A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős beruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

 ÉPÜLETKARBANTARTÓ

Feladatok:

  • Épületeket és technológiát kiszolgáló berendezések felügyelete, javítása és karbantartása

Előny:

  • Magasban végzendő munkavégzési bizonyítvány
  • Irányítástechnikai, automatizálási ismeretek
  • Kosaras személyemelő vezetői ismeretek
  • Hasonló területen eltöltött tapasztalat

Elvárások:

  • Legalább szakmunkás iskolai végzettség elektronikai területen (villanyszerelő, villamos gépszerelő, erősáramú berendezés szerelő),
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete,
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív hozzáállás,
  • Csapatmunkában való együttműködési képesség,
  • Minőség- és folyamat-centrikus szemléletmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat számos településről)
  • Egyéb juttatások (pl. melegétkezési hozzájárulás)

Kategória Energetika / Villamosság, Építés / Ingatlan, Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő