www.cvonline.hu

Épületkarbantartó és üzemeltető technikus

  • A hirdetés 243 napja lejárt

A first facility Ingatlankezelő Kft., mint folyamatosan bővülő, multinacionális ingatlanüzemeltető cég keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Irodaház, ill. bevásárlóközpont műszaki napi üzemeltetési feladatainak ellátása;
  • Épületvillamossági, gépészeti berendezések eseti kisjavítása;
  • Épületvillamossági, gépészeti berendezések napi kezelése, ellenőrzése, üzemben tartása;
  • Munkálatok számítógépen való alapszintű dokumentálása;
  • Bérlőkkel való kommunikálás.

Feltételek:

  • Villanyszerelő vagy gépész végzettség;
  • Irodaházak, ill. bevásárlóközpontok üzemeltetésében szerzett legalább 2 év gyakorlat;
  • Épületvillamossági, gépészeti berendezések ismerete;
  • Számítógépes alapismeretek.

Egyéb kompetenciák:

  • Csapatjátékos;
  • Udvarias, határozott fellépés;
  • Tárgyilagos problémamegoldás;
  • Microsoft Word, Excel alapszintű kezelése.

Munkavégzés helye: Budapest

A fényképpel ellátott jelentkezéseket magyar nyelven várjuk a következő jeligére: „Épületkarbantartó és üzemeltető technikus“

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő