www.cvonline.hu

ÉPÜLETKARBANTARTÓ ÉS FEJLESZTŐ MÉRNÖK

  • Frissítve 22 napja

Multinacionális megbízónk részére keresünk

FELADATOK ÉPÜLETKARBANTARTÓ-ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖKNEK

  • Épület és üzemterület karbantartási és üzemeltetési feladatok építészeti, épületgépészeti munkáinak tervezése, szervezése, irányítása, végrehajtása és végrehajtatása.
  • Berendezések működtetése, fejlesztésük során elvégzendő építészeti (épületgépészeti) feladatok tervezése, szervezése, irányítása.
  • Projektfeladatok során a célérték meghatározása
  • Intézkedési tervek kidolgozása, végrehajtása
  • Építész műszaki ellenőri feladatok

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség.
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlat.
  • Építész, Műszaki Ellenőri végzettség és tapasztalat.

ELŐNY

  • A végzettséget kiegészítő szakirányú végzettség (épületgépészet, épület- energetika, statika, üzemfenntartás) .
  • Engedélyezési eljárásokban szerzett tapasztalat.
  • Angol és/vagy német nyelv kommunikációs szinten .
  • Projektvezetési ismeretek és gyakorlat.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek..

MIT KÍNÁL A PARTNERÜNK

  • Multinacionális környezetet
  • Dinamikus karrierépítési lehetőséget
  • Versenyképes fizetést
  • 13. havi fizetést
  • Teljesítmény alapú prémiumot
  • Cafeteriát
  • Karácsonyi juttatást
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetőségét

Önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk.

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár