Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

ÉPÜLETKARBANTARTÁSI VEZETŐ-HELYETTES

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat  több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.
A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős beruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

Feladatok:

  • Időszakos felülvizsgálatok, karbantartások elvégzésének menedzselése
  • Megelőző karbantartási tervek készítése
  • Energia menedzsment koordinációja
  • Az épületkarbantartási részleg munkájának koordinálása
  • Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás, tájékoztatás
  • Jelentések, statisztikák készítése
  • Megfelelő információáramlás biztosítása
  • Az épületkarbantartási vezető munkájának támogatása
  • Rendszeres riportálás szóban és írásban

 Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Egyéb juttatások (pl. munkába járás támogatása, melegétkezési támogatás)

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség (üzemeltetési, létesítmény, épületgépész mérnök)
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat (multinacionális környezetben szerzett gyakorlat előnyt jelent)
  • Kiváló kommunikációs- valamint probléma megoldó képesség
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, PowerPoint)
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó stressztűrő képesség
  • Rendszerszemlélet, proaktív és felelősségteljes hozzáállás

Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő