www.cvonline.hu

ÉPÜLETKARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 378 napja lejárt

Feladatok:

  • Meghibásodások okainak kivizsgálása, hibaelhárítás
  • Időszakos felülvizsgálatok felügyelete
  • Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás, tájékoztatás, jelentések készítése, megfelelő információáramlás biztosítása
  • A karbantartási feladatok elosztása, felügyelete, ellenőrzése
  • A villamos karbantartás tervezése, végrehajtatása, dokumentálása
  • Karbantartási napló vezetése a karbantartási műveletekről és állapotokról
  • Rendszeres riportálás szóban és írásban
  • Oktatás

Elvárások:

  • Minimum technikusi végzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat (multinacionális környezetben szerzett gyakorlat előnyt jelent)
  • Jó kommunikációs- valamint problémamegoldó képesség, felelősség teljes pozitív hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Powerpoint)
  • Angol nyelv középszintű ismerete előnyt jelent
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó stressztűrő képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Villamos ipari szabványok ismerete és alkalmazása
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat, BKV bérlet)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő