www.cvonline.hu

Épületgépészeti villanyszerelő

  • A hirdetés 888 napja lejárt

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

munkatársat keres mátészalkai telephelyére az alábbi

feltételekkel:

Feladatok:

  • Épületgépészeti rendszerek üzemeltetési feladatainak ellátása.

         Ezen belül:

        - Világítási rendszerek;
        - Elektromos hálózat;
        - Épületgépészeti berendezések.

  • karbantartási-, és javítási munkálatainak elvégzése.
  • Munkafolyamatok dokumentálása.
  • Konstruktív együttműködés az üzemben található területekkel.

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő szakközép-/szakmunkásképző)
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • Előnyt jelent:
    • Érintésvédelmi felülvizsgálói képzettség.
    • Középfeszültségű műkezelői végzettség.
    • Kazánkezelői végzettség.
    • Folyamatos munkarend vállalása.
  • Szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete
  • Gyakorlatias megközelítés, precizitás, megbízhatóság
  • Önálló, felelősségteljes, fegyelmezett, precíz, munkavégzés
  • Együttgondolkodási készség, hatékony team munka

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Dinamikus, motivált, támogató csapat és vállalati légkör
  • Nemzetközi munkatársi kapcsolatok

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy küldje be Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar nyelven az alábbi email címre.

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Humánpolitikai Osztály

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Jakabné Zeke Tünde

HR vezető

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő