www.cvonline.hu

Épületgépészeti villanyszerelő (Németország)

  • A hirdetés 1303 napja lejárt
Németországi partnercégünk részére keresünk villamossági területre munkatársakat!

 Épületgépészeti villanyszerelő

Feladatok:
  • Villamossági karbantartói feladatok elvégzése lakossági és kereskedelmi fogyasztók körében
  • Sürgösségi szolgáltatás nyújtása az ügyfeleknek (hibafelvétel, kiszállás, elhárítás, stb.)

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Néhány éves villamos karbantartóként szerzett szakmai tapasztalat magán- és kereskedelmi szektorban
  • Minimum A2-es szintű aktív német nyelvtudás (B2-es szint előny)
  • B kategóriás jogosítvány, C+E előnyt jelent
  • Önállóság, rugalmasság
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Gyors, pontos, ügyfélorientált munkavégzés

Juttatások:
  • Bejelentett, németországi munkaviszony
  • Havi bruttó 2.250 Euro fizetés
  • Határozatlan munkaviszony

Munkavégzés helye: Feuchtwangen

Egyéb információ:

Németországban piacvezető, munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel foglalkozó partnerünk megbízóihoz keresünk munkatársakat hosszú távú munkavégzésre. A munkavállalót végig kísérjük a kiválasztási folyamaton, a németországi partnercégünk segítséget nyújt a hivatalos papírok és a kint tartózkodáshoz szükséges egyéb folyamatok elintézésében is.
Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Külföldi munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő