www.cvonline.hu

Épületgépészeti szerelő

  • Company_icon Altem Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Építőipari munkatársat keresünk!

munkakörbe keresünk dolgozni akaró szakembereket

Szakmában való jártasság előny, de nem feltétel.

Munkavégzés helye: elsősorban Budapest és agglomeráció

Feladatok:

  • légtechnikai csövek kiépítése
  • vízvezeték rendszerek szerelése
  • felületfűtés (padló-, mennyezet-, falfűtés) kiépítés
  • gépészeti csőszerelés (főleg PP sütés)

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés: tapasztalattal rendelkező szakember részére már bruttó 350 000 Ft /hó is lehet + béren kívüli juttatás, szakmai tapasztalat függvényében
  • szakmai fejlődés:
    • új technológia alkalmazása: hőszivattyús hűtés-fűtés rendszereket építünk ki korszerű felületfűtéssel
    • hosszú távon továbbképzésre is van lehetőség ambíció és rátermettség függvényében
  • határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahely

Elvárások:

  • szakképesítési bizonyítvány
  • gépjárművezetői engedély, B kategória, saját autó
  • utazási hajlandóság, kiküldetés országszerte
  • rugalmasság, csapatmunkára való képesség, tanulási készség

Az indulás minden reggel a budapesti telephelyünkről történik. Főleg vidéki munkák esetén és szezonban előfordulhatnak túlórák.

Meglévő végzettség nélkül is várunk jelentkezőket, dolgozni akaró, együttműködőképes munkatársat keresünk! Oktatásokat is támogatunk!

Idővel növekedő bérezést ajánlunk és korszerű gépészeti szaktudást szerezhet nálunk.
A kezdőfizetést a meglévő szakmai tapasztalatok alapján ajánljuk meg.

Jelentkezéseket, önéletrajzot a Jelentkezés gombra kattintva, vagy a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Épületkarbantartó, Karbantartó
Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű