www.cvonline.hu

ÉPÜLETGÉPÉSZETI SZERELŐ

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Kabinet FM Kft. felvételt hirdet

munkakörbe, kivitelezési munkákra, debreceni telephellyel.

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakmai végzettség,
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés.

Előny:

  • „B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajz elküldésével az alábbi e-mail címen lehetséges. Kérjük, a tárgy rovatban tüntesse fel a pozíció nevét.

Cégünkről: A Kabinet FM Kft. 17 éves múlttal rendelkező műszaki cég ipari létesítmények teljes körű műszaki üzemeltetésével, továbbá elsősorban erősáramú és automatizálási villamos, épületgépészeti és technológiai szereléssel, másodrészt teljes körű generál kivitelezési munkákkal, műszaki tervezéssel, műszaki tanácsadással foglalkozik.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Építés / Ingatlan, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen