www.cvonline.hu
Épületgépészeti szerelésvezető
Trenkwalder Kft
Régió: Bács-Kiskun
Hozzáadva: 2017.12.08.
Jelentkezési határidő: 2017.12.13.
Hirdetés azonosító: 1239000

Kecskeméten található épületgépészeti partnercégünk megbízásából munkavállalót keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • 3-5 főből álló szerelő csoport szakmai irányítása
  • Víz-, fűtés-, gázszerelési munkák koordinálása
  • Épületgépészeti rendszerek szerelési, karbantartási feladataiban való részvétel
  • Kisebb gépészeti beruházásokban való aktív közreműködés
  • A vállalat szolgáltatási területén a hibaelhárítási munkák elvégzése
  • Szükséges dokumentumok pontos vezetése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (előny a gépésztechnikus végzettség)
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Előny: gázszerelői igazolvány, kazánok karbantartásának jogosultsága, minősített hegesztő vizsga megléte
  • Kecskeméten és környékén lévő ügyfelekhez való utazás vállalása céges autóval

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Mobil telefon biztosítása
  • Bejárási utazás támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • 7:00-16:30-ig tartó munkaidő hétköznapokon

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.