www.cvonline.hu

Épületgépészeti projektvezető

  • A hirdetés 706 napja lejárt

Évek óta sikeres és stabil generálkivitelező cég keres új munkatársat a következő pozícióba:

Épületgépészeti projektfelelős

Feladatok:

  • Épületgépészeti tervrajzok készítése,
  • a cég párhuzamosan futó építkezéseinek épületgépészeti munkarészeinek összefogása és irányítása,
  • anyagbeszállítók és alvállalkozók versenyeztetése,
  • költségvetések kezelése, árazása, illetve beáraztatása alvállalkozókkal,
  • vezetői döntéstámogatás ártükrök készítésével,
  • az egyes projektek gépész terveinek és költségvetési kiírásának ellenőrzése, költséghatékony javaslatok megtétele,
  • anyagrendelések bonyolítása,
  • tárgyalásokon és szakmai egyeztetéseken való hatékony részvétel,
  • kapcsolattartás tervezőkkel, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel,
  • elsősorban irodai munkakör budapesti irodában, időnkénti helyszínlátogatással.

Elvárások:

  • Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • gépészmérnöki végzettség,
  • jogosultságok megléte:
    • FMV ÉG jogosultság,
    • G-T Épületgépész tervező,
    • G-P Gépésztervező (létesítményi és technológiai),
    • TÉ Tanúsító,
  • kiváló problémamegoldó és szervezőképesség,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Gépészeti tervezői (teljes körű) jogosultság,
  • aktív tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban,
  • ipari csarnokok gépészeti tervezésében és kivitelezésében szerzett tapasztalat,
  • határozott, proaktív, életvidám személyiség.

Amit megbízónk kínál:

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy évek óta stabilan növekvő magyar cégnél,
  • jó hangulatú, fiatalos légkör, támogatás a betanulásban és a továbbfejlődésben,
  • versenyképes jövedelem, az egyéni és csapatteljesítmény jutalmazásával.

 Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő