www.cvonline.hu

ÉPÜLETGÉPÉSZETI PROJEKTVEZETŐ

Munkavégzés helye: Budapest és környéke

A CLH Hűtés- és Klímatechnikai Kft. a szektor egyik vezető generál épületgépészeti vállalata. Munkatársat keresünk Budapest és környéke munkavégzésre, GÉPÉSZ PROJEKTVEZETŐ munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • Projektek teljes körű megvalósítása, irányítása és koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, hatóságokkal, alvállalkozókkal
  • A létesítmény megvalósításának organizációjában történő részvétel
  • Épületgépészeti munkák helyszíni ellenőrzése, FMV munkakör ellátása
  • A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek biztosítása, ellenőrzése
  • Közreműködés a teljes generál-kivitelezés munkák elszámolásában, műszaki átadás lebonyolításában a használatbavételi engedélyhez szükséges dokumentációk előkészítésében
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása
  • Rendelések, árkalkulációk szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Számítástechnikai- és vállalatirányítási rendszer ismeretek
  • Önálló, kreatív munkavégzés, kiemelkedő szervező készség
  • Projektszemléletű gondolkodásmód
  • Nagy terhelhetőség, felelősségvállalás, rugalmasság
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus csapat
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények

Fényképes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a lenti e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest