www.cvonline.hu

ÉPÜLETGÉPÉSZETI MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 310 napja lejárt

Munkavégzés helye: Budapest

A CLH Hűtés- és Klímatechnikai Kft. a szektor egyik vezető generál épületgépészeti vállalata. Munkatársat keresünk budapesti munkavégzésre, ÉPÜLETGÉPÉSZ MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • Létesítménymegvalósítások épületgépészeti műszaki előkészítése, folyamatainak műszaki adminisztrálása
  • Épületgépész tervdokumentációk átvizsgálása, adatok gyűjtése
  • Árajánlatok kérése, a beérkezett ajánlatok feldolgozása
  • Költségek számítása
  • A meghatározott szükségletek közvetítése a projekt vezető, építésvezető felé
  • A bejövő mennyiségi elszámolások ellenőrzése, nyilvántartása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Számítástechnikai- és vállalatirányítási rendszer ismeretek
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Projektszemléletű gondolkodásmód
  • Precíz, megbízható, pontos munkavégzés
  • Monotónia tűrés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Dinamikus csapat
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények

Fényképes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő