www.cvonline.hu

Épületgépészeti műszaki előkészítő

  • A hirdetés 332 napja lejárt

Cégünk 2007-ben alakult 2011 óta foglalkozik gépészeti munkákkal. Folyamatos megrendeléseink vannak új és felújítandó ingatlanok (családi házak, csarnokok) gépészeti munkáit vállaljuk, így az állás hosszútávra biztosított abban az esetben ha a jelentkező lelkiismeretesen végzi a munkáját.

Elvárások:

  • Szakirányú (építőipari) felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismerete

Feladatok:

  • Generál kivitelezéshez kapcsolódó árajánlatok, pályázati anyagok előkészítése-feldolgozása
  • Költségvetés készítése
  • Anyagrendelési feladatok elvégzése
  • Mennyiségi számítások, árképzés-ártükör készítés
  • Együttműködés a menedzsmenttel, alvállalkozókkal és kivitelezőkkel
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelt fizetéssel!

Bejelentett 8 órás munka.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő