www.cvonline.hu

Épületgépészeti (HVAC) automatika mérnök

  • A hirdetés 305 napja lejárt

Dinamikusan fejlödő budapesti székhelyű villamosipari cég keres alábbi pozicíóba munkaerőt:

Épületgépészeti (HVAC) automatika mérnök/technikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Ipari környezetben épületgépész (HVAC) kivitelezéseken támogató villamos/automatika szakemberként való részvétel.
  • Kivitelezési munkák előkészítése, koordinálása, alvállalkozók ellenőrzése, dokumentációk készítése, tervek véleményezése.
  • Kivitelezési helyszín látogatása, kapcsolattartás alvállalkozók helyszíni képviselőivel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamos szakirányú végzettség (diploma és/vagy technikusi bizonyítvány)
  • Épületfelügylet (BMS) kivitelezésében tapasztalat
  • Terv olvasási képesség
  • MS Office, AutoCAD ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, járművezetési rutin
  • Önálló mukavégzés
  • Csapatban dolgozási képesség
  • Rugalmasság
  • Proaktívitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat.
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Gyakorlati tudás megszerzése, bővítése
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos és komplex feladatok
  • Jó csapat, aki segíti, támogatja a szakmai fejlődést és a céljai elérését
  • Korrekt elbánás minden területen

Projekthelyszínek: Pest megye és közvetlen körzete

Fényképes önéletrajzzal (fénykép elhelyzve a bal felső sarokban), motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével.

Jelige: Épületgépészeti (HVAC) automatika mérnök/technikus

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő