www.cvonline.hu

Épületgépészeti értékesítő

  • A hirdetés 640 napja lejárt

munkatárs

Épületgépészettel foglalkozó, dinamikusan fejlődő 20 éves cég, Budapest XIII. kerületi üzletébe keres épületgépészeti kereskedelmi gyakorlattal rendelkező munkatársat.

Feladatok:

  • vevők kiszolgálása
  • bizonylatok elkészítése, számlázás
  • árajánlatok készítése, rendelések felvétele és nyomon követése
  • törzsvásárlókkal való kapcsolattartás

Elvárásaink:

  • épületgépészeti értékesítői tapasztalat
  • víz-gáz-fűtés szerelési anyagok átfogó ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • középfokú szakmai végzettség
  • víz-gáz-fűtés vagy gázkészülék szerelői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, biztonság
  • emberi légkör, kifejezetten jó hangulat
  • folyamatos szakmai képzés
  • versenyképes jövedelem kiegészítő juttatásokkal

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő email címen. A tárgyban kérjük feltüntetni a „Épületgépészeti értékesítő munkatárs” jeligét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő