www.cvonline.hu

Épületgépészeti értékesítő munkatárs

  • A hirdetés 427 napja lejárt

Épületgépészettel foglalkozó, dinamikusan fejlődő 20 éves cég, Budapest XIII. kerületi üzletébe
keres épületgépészeti anyagismerettel rendelkező munkatársat.

Feladatok

  • vevők kiszolgálása
  • bizonylatok elkészítése, számlázás
  • árajánlatok készítése, rendelések felvétele és nyomon követése
  • törzsvásárlókkal való kapcsolattartás

Elvárásaink

  • épületgépészeti értékesítői tapasztalat (min 2 év)
  • víz-gáz-fűtés szerelési anyagok átfogó ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • középfokú szakmai végzettség
  • víz-gáz-fűtés vagy gázkészülék szerelői gyakorlat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem kiegészítő juttatásokkal
  • hosszú távú munkalehetőség, biztonság
  • emberi légkör, kifejezetten jó hangulat
  • folyamatos szakmai képzés

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen.
Kérjük az email tárgyában tüntessék fel a jeligéjét: "Épületgépészeti értékesítő munkatárs"

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő