www.cvonline.hu

ÉPÜLETGÉPÉSZETI ÉPÍTÉSVEZETŐ

Munkavégzés helye: Budapest és környéke

A CLH Hűtés- és Klímatechnikai Kft. a szektor egyik vezető generál épületgépészeti vállalata. Munkatársat keresünk Budapest és környéke munkavégzésre, GÉPÉSZ ÉPÍTÉSVEZETŐ munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • Épületgépészeti kivitelezés helyszíni irányítása
  • Épületgépész munkák helyszíni ellenőrzése, koordinálása, az alvállalkozók irányítása
  • Közreműködés a projektdokumentációk összeállításában, kezelésében
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek biztosítása, ellenőrzése
  • Rendelések, árkalkulációk, anyagrendelések előkészítése, építési napló vezetése
  • Határidők betartása, betartatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Számítástechnikai- és vállalatirányítási rendszer ismeretek
  • Önálló, kreatív munkavégzés, kiemelkedő szervező készség
  • Projektszemléletű gondolkodásmód
  • Nagy terhelhetőség, felelősségvállalás, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Dinamikus csapat
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények

Fényképes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a lenti e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest