www.cvonline.hu

Épületgépész

  • A hirdetés 843 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Az épület víz, gáz és fűtésrendszerének teljes körű kivitelezése, ellenőrzése
  • A rendszerben keletkező zavarok kezelése és elhárítása
  • Gázkészülékek üzembe helyezése
  • Javaslattétel a rendszer fejlesztésére

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Min. 2 év épületgépészeti tapasztalat
  • Saját segédmunkás
  • Saját kéziszerszámok
  • Önálló és precíz munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes juttatások
  • Fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 7:00-16:00
  • Munka időtartama: kb. 1,5 hónap

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó