www.cvonline.hu

Épületgépész

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.06.16.

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi partnerünk részére keresünk Épületgépész kollégát.

Feladatok:

- A meglévő épületek bérlői igények szerinti kiépítése, az ezekhez szükséges tendereztetés
- Árajánlatok nyomon követése
- Vállalkozókkal és a bérlőkkel való kapcsolattartás és a műszaki tartalmak egyeztetés
- Kiértékeléshez szükséges összehasonlító táblázatok, beszámolók elkészítése
- Az új beruházások kapcsán kooperációs a generál kivitelezővel és vállalkozókkal
- Előterjesztések feldolgozása és elkészítése
- Az építkezések dokumentációja, havi teljesítés elbírálása
- Kapcsolattartás a hatóságokkal, önkormányzattal, kivitelezőkkel

Elvárások:

- Épületgépész végzettség
- Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás
- 3-5 éves munkatapasztalat hasonló területen
- Beruházásban/kivitelezésben szerzett tapasztalat
- AutoCAD ismerete előny
- Microsoft Office felhasználói ismerete
- Kiváló kommunikációs készség
- Kiváló szervező készség

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Nemzetközi környezet
- Projektekben való részvétel

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -