www.cvonline.hu

Épületgépész

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.06.16.
Hirdetés azonosító: 1031832

Nemzetközi partnerünk részére keresünk Épületgépész kollégát.

Feladatok:

- A meglévő épületek bérlői igények szerinti kiépítése, az ezekhez szükséges tendereztetés
- Árajánlatok nyomon követése
- Vállalkozókkal és a bérlőkkel való kapcsolattartás és a műszaki tartalmak egyeztetés
- Kiértékeléshez szükséges összehasonlító táblázatok, beszámolók elkészítése
- Az új beruházások kapcsán kooperációs a generál kivitelezővel és vállalkozókkal
- Előterjesztések feldolgozása és elkészítése
- Az építkezések dokumentációja, havi teljesítés elbírálása
- Kapcsolattartás a hatóságokkal, önkormányzattal, kivitelezőkkel

Elvárások:

- Épületgépész végzettség
- Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás
- 3-5 éves munkatapasztalat hasonló területen
- Beruházásban/kivitelezésben szerzett tapasztalat
- AutoCAD ismerete előny
- Microsoft Office felhasználói ismerete
- Kiváló kommunikációs készség
- Kiváló szervező készség

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Nemzetközi környezet
- Projektekben való részvétel

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a