www.cvonline.hu

Épületgépész-villamossági műszaki ellenőr

  • Company_icon Hermina Center Kft.
  • Location_icon XIV. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

HERMINA CENTER Kft.

Budapesti ingatlanberuházással foglalkozó cég keres társasházi beruházásaihoz nagy gyakorlattal rendelkező épületgépész és/vagy épületvillamosság végzettségű

munkatársakat

AZONNALI KEZDÉSSEL!

A munkatársak főbb feladatai:

Budapesti társasház (passzívház rendszerű) kivitelezés épületgépészeti ill. épületvillamossági munkáival kapcsolatos műszaki ellenőri feladatok ellátása, azaz:

  • Az elektromos ill. gépész kivitelezési tevékenység végzésének figyelemmel kísérése és ellenőrzése, a szerelési munka szakszerűségének ellenőrzése az építési engedély, valamint a kivitelezési dokumentáció alapján, az engedélyekben és tervdokumentációkban foglaltak betartatása
  • Az építési napló(k) ellenőrzése, a bejegyzések és egyéb jegyzőkönyvek ellenjegyzése, észrevételezése
  • A hibák, hiányosságok, eltérések feltárása és ezek feltüntetése az építési naplóban
  • A munkák eltakarása előtt azok mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Az átadás-átvételi és a birtokbaadási eljárásban való részvétel
  • Az elvégzett munkák műszaki teljesítmény-jellemzőinek ellenőrzése, a technológiával összefüggő biztonsági előírások betartásának ellenőrzése, a beépített anyagok, késztermékek és berendezések megfelelőség-igazolása meglétének ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Önállóan dolgozni képes és szerető munkatársakat keresünk, akik érzik magukban az elhivatottságot, ismerik a mai kornak megfelelő, modern kivitelezési módokat, esetlegesen közreműködtek már passzívház megvalósításában, ezen a területen gyakorlattal rendelkeznek
  • Szakirányú felsőfokú végzettség, kamarai tagság - műszaki ellenőri jogosultság megléte
  • Legalább 10-15 éves szakterületén, műszaki ellenőrzésben szerzett szakmai gyakorlat
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Lojalitás!
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Problémamegoldó- és feladat centrikus hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség
  • Széleskörű és naprakész szakmai ismeretek
  • Számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • JÓVAL A PIACI ÉRTÉK FELETTI, EXTRA MAGAS BÉREZÉS!
  • Modern, felszerelt munkakörnyezet
  • LAPTOP
  • TELEFON
Helyek XIV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Építés / Ingatlan > Épületkarbantartó
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű