www.cvonline.hu

Épületgépész, vegyipari gépész mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1050147

Vegyipari szegmensben működő nemzetközi vállalat csapata bővítéséhez miskolci irodájába munkatársat keres.
Feladatok:

  • ipari- élelmiszeri orvosi és laborgázokkal történő mérnöki tevékenység ellátása.

Elvárások:
  • Végzettség: épületgépész, vagy vegyipari gépész bsc, vagy msc ,esetleg technikus; előny a nyomástartóedény gépész végzettség, mérnöki kamarai tagság és a G, vagy G korl. esetleg GD-33 tervezői jogosultság,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • IT ismeretek: ms office, autocad,
  • B kat. jogosítvány, vezetési gyakorlat.
  • rugalmasság (munka, munkaidő), csapatban való munka, kreativitás.

Juttatások:
  • versenyképes fizetés,
  • szakmai fejlődés, kihívást ígérő feladatok,
  • nemzetközi háttér,
  • csapatmunka.

Előnyök:
  • előny a vegyipari cső- és technológiai, valamint épületgépészeti, vagy nyomástartóedény tervezésben és kivitelezésben szerzett gyakorlat,

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben megfelel mindezen elvárásoknak kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc