www.cvonline.hu

Épületgépész vállalkozási előkészítő

  • A hirdetés 465 napja lejárt

 Épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég keres szakmában jártas munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Épületgépészeti költségvetések, pályázatok készítése
  • Beszállítók versenyeztetése, ártükrök készítése
  • Műszaki egyeztetés mind a beszállítói, mind a megrendelői oldallal
  • Helyszíni felmérés, terv kigyűjtés, kiértékelés
  • Átadási dokumentációk készítése
  • Esetenként anyagbeszerzés koordinálása

Elvárás:

  • Tettre kész, dinamikus, munkabíró, dolgozni vágyó szakembert keresünk, akinek van tapasztalata épületgépészeti területen.
  • Számítógépes ismerettel rendelkező, gyors felfogású, nyitott, önálló, előrelátó, megoldást kereső kollégát szeretnénk csapatunk tagjai közé.

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő